لامپ شمعی کلور که موجب از بین رفتن لکه های دیوار می شود

بیشتر مردم فقط نگران روشنایی لامپ های خود هستند. در ابتدا روشنایی بر حسب وات اندازه گیری می شد. اما از آنجایی که لامپ های کم مصرف و لامپ شمعی کلور می توانند همان مقدار نور را با وات کمتر مورد نیاز تولید کنند، متریک جدید مورد استفاده لومن است.

لومن مقدار نور تابش شده یا روشنایی لامپ است. لامپ های روشن تر لومن بالاتری دارند.

لومن تنها چیزی نیست که باید هنگام انتخاب لامپ در نظر گرفت. شما همچنین می خواهید به درجه کلوین یا دمای رنگ لامپ نگاه کنید. رتبه بندی کلوین از 2700 تا 6500 متغیر است و بیشتر با نام دمای رنگ توصیف می شود.

لامپ های سفید نرم از 2700 تا 3000 کلوین متغیر است. دمای رنگ گرم و زرد خواهد بود. این لامپ ها حال و هوای دنج را ایجاد می کنند که برای اتاق خواب، اتاق خواب و اتاق نشیمن بهترین است.
لامپ های سفید گرم از 3000 تا 4000 کلوین متغیر است. دمای رنگ سفید گرم زرد مایل به سفید به نظر می رسد. شما با این دمای رنگ در حمام و آشپزخانه خود خوشحال خواهید شد.

لامپ

لامپ های سفید روشن بین 4000 تا 5000 کلوین متغیر است. دمای رنگ بین سفید و آبی قرار می‌گیرد و حالتی پرانرژی ایجاد می‌کند که در آشپزخانه‌ها، ادارات و سایر فضاهای کاری بهترین است.

لامپ های روز بین 5000 تا 6500 کلوین متغیر هستند. دمای رنگ دارای تن آبی است. بهترین مکان برای استفاده از این دمای رنگ، روشویی شما و جایی است که مطالعه و کار می کنید.
سوالات متداول در مورد لامپ ها
سوالات متداول درباره لامپ های روشنایی منبع تصویر

چه چیز بیشتری می‌توانید درباره لامپ‌ها بدانید؟ ما قبلاً خیلی چیزها را پوشش داده ایم! خوب، چند نکته دیگر از اطلاعات وجود دارد که در مورد لامپ ها مفید خواهید بود.

لامپ های هوشمند چیست؟
لامپ‌های هوشمند لامپ‌هایی با قابلیت Wi-Fi هستند که از راه دور کنترل می‌شوند. فناوری موجود در این نوع لامپ ها به شما این امکان را می دهد که با کنترل نهایی بر روشنایی خود، در مصرف انرژی و هزینه قبض برق خود صرفه جویی کنید. در اینجا چند مورد از ویژگی های سرگرم کننده لامپ های هوشمند آورده شده است:

برخی از لامپ‌های هوشمند دارای کنترل‌های مبتنی بر مکان هستند که می‌توانند به طور خودکار چراغ‌های شما را بر اساس موقعیت مکانی دستگاه هوشمند شما روشن یا خاموش کنند. به این ویژگی ژئو حصارکشی می گویند.